Designteka

wydarzenia

Spotkanie w Galerie Venis

01.12.2014

W miniony wtorek, 25.11.2014 roku w warszawskim showroomie Galerie Venis na Targówku odbyło się wyjątkowe spotkanie andrzejkowe. Wśród przybyłych gości znaleźli się przede wszystkim projektanci, architekci i przedstawiciele mediów wnętrzarskich.

Część oficjalną spotkania rozpoczęło wystąpienie właścicieli salonu. Anna i Cezary Czub powitali zgromadzonych, opowiedzieli o filozofii i dwudziestoletniej historii marki, a także zdradzili swoje plany na przyszłość.

Następnym punktem programu była wciągająca, pełna faktów i zabawnych ciekawostek, prelekcja dr Krystyny Łuczak-Surówki – znanego krytyka designu i historyka sztuki. Prezentacja dotyczyła historii łazienki , stylu i upodobań jej użytkowników na przestrzeni wieków oraz obecnych trendów.

Kontynuacją wykładu o obowiązujących trendach okazał się kolejny punkt programu, a mianowicie profesjonalny pokaz mody, biżuterii i… światowego designu. Goście zostali pozytywnie zaskoczeni niecodzienną jego formą, gdyż modelki prezentujące suknie wieczorowe z najnowszej kolekcji CAHA, ozdobione biżuterią KOD, eksponowały wybrane modele płytek VENIS. Oryginalny pomysł pokazu został dobrze przyjęty i doceniony przez zgromadzonych gości.

Zgodnie z tradycją andrzejkową, podczas wieczoru w salonie Galerie Venis nie mogło zabraknąć prawdziwej magii. Oczarowani showroomem, dobrym wzornictwem i modą goście – mieli wyjątkową okazję do rozmowy z jedną z trzech obecnych na spotkaniu wróżek.

Ten pełen atrakcji i niespodzianek wieczór na długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy przyjęli zaproszenie.

fot. Lidia Skuza

Więcej na www.galerievenis.com.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas