Designteka

wnętrza

VANK – nowa marka w Euforma

17.03.2017

Z początkiem roku, do oferty showroomu Euforma dołączyła nowa, polska marka. Stworzone przez architektów, produkty marki VANK odznaczają się najwyższą jakością i funkcjonalnością, w połączeniu z niebanalnym wzornictwem. W ofercie nowej marki, znajdziemy m.in. stoły z regulacją wysokości czy mobilne ścianki. Właściciele Euformy, powiększyli tym samym swoją ofertę o produkty dedykowane również do przestrzeni biurowych. Dzięki temu, umożliwiają swoim Klientom kompleksowe wyposażenie przestrzeni, już nie tylko domowych.

Marka VANK – to najmłodsze dziecko w ofercie firmy SITAG Formy Siedzenia. SITAG to od 20 lat marka znana w Polsce przede wszystkim z pięknych i trwałych foteli biurowych klasy Premium. Duża część polskiej oferty SITAG jest przy tym dziełem rodzimych projektantów.

Idea jaka stoi za marką VANK to unikatowe, a zarazem wyrafinowane wzornictwo i wysokiej klasy rzemiosło. Marka została stworzona przez architektów, to oni odpowiadają za każdy projekt, stąd tak duży nacisk na wzornictwo oraz jakość. Dzięki temu projektanci wnętrz mogą tworzyć piękne i ergonomiczne przestrzenie. Projektanci marki uciekają przed masowością, starają się zaskakiwać formą swoich projektów i nieco wyjść z szuflady typowych mebli biurowych, które mają spełniać tylko określone funkcje, pozostawiając swój design gdzieś daleko w tyle.

Dysponując własną odlewnią aluminium, wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynierską i najnowszymi technologiami, projektanci marki VANK do swoich realizacji wykorzystują aluminium, które pochodzi z recyklingu i jest gotowe do ponownego odzysku.

VANK ma już na swoim koncie kilka sukcesów. Uznanie na międzynarodowym rynku teraz potwierdza nagrodami iF Design Award dla dwóch produktów: stołu z elektryczną regulacją wysokości VANK_move i parawanu akustycznego VANK_wall. Tym samym mamy dowód, że potrafimy w Polsce projektować i produkować innowacyjne technicznie produkty.

W ofercie showroomu Euforma będzie można znaleźć pełną ofertę marki VANK, na którą składają się m.in. krzesła, biurka, stoły, ścianki mobilne. Euforma konsekwentnie rozwija swoją ofertę sprzedażową i stawia na marki za którymi stoi jakość oraz dobre wzornictwo. Pojawienie się marki VANK w portfolio showroomu pozwala na poszerzenie oferty, jaką Euforma kieruje do architektów. Euforma to miejsce w którym nie tylko możemy wyposażyć swoje mieszkanie, ale również biuro.

O Euforma

Euforma zrodziła się z pasji do polskiego wzornictwa. Jest to pierwszy w Polsce showroom z kompleksową ofertą mebli, oświetlenia oraz dodatków do wnętrz pochodzącą od najlepszych polskich producentów. Euforma nieprzerwanie rozwija swoją działalność wybierając polskie marki, które charakteryzuje unikatowe wzornictwo, funkcjonalność oraz jakość. W ofercie showroomu znajdują się produkty zarówno największych producentów polskich mebli i oświetlenia jak np. Noti, Paged Collection, Fameg oraz mniejsze, młode marki – Tabanda, Phormy, Kaspa.

Więcej na www.euforma.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas