Designteka

wydarzenia

Warsztaty Glamour

06.09.2011

Już 16 września rusza kolejna edycja Warsztatów Dziennikarstwa Modowego Glamour!

Do udziału w warsztatach zapraszamy wszystkich pasjonatów mody oraz osoby zainteresowane sztuką dziennikarską, osoby początkujące jak i posiadające już doświadczenie dziennikarskie. Dziennikarstwo w obszarach mody bazuje na umiejętności obserwacji i analizy trendów, wykorzystaniu znajomości historii mody, biegłości w pisaniu i kreatywnym podejściu do tematów związanych z modą i trendami.

Warsztaty Dziennikarstwa Modowego stwarzają możliwość poznania specyfiki zawodu i charakteru pracy dziennikarza w świecie mody. Podczas wykładów i praktycznych ćwiczeń prowadzonych przez specjalistów pojawią się m.in.: zagadnienia związane z opisem kolekcji, sztuką prowadzenia wywiadu i przygotowania reportażu modowego, budową działu mody w magazynach, doboru tematu i kreatywnym podejściem do tekstu. Nowym punktem programu będzie umiejętność przeprowadzania wywiadu z dyktafonem, które podobnie jak komputery, dostarczy na potrzeby warsztatu firma Sony.

Warsztaty poprowadzą zawodowi dziennikarze współpracujący z magazynami, telewizją i portalami internetowymi. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się m.in.: Joanna Bojańczyk, Anna Jurgaś, Michał Zaczyński, Jurand Sękowski (TVN), Ewelina Kustra (Plejada.pl), Filip Niedenthal, Anna Konieczyńska.

Podczas warsztatów uczestnicy będą korzystać z laptopów Sony VAIO z dostępem do Internetu. Co więcej, jeden z uczestników wygra nagrodę – laptopa marki Sony Vaio, ufundowanego przez Sony Poland! Każdy z uczestników otrzyma dyplom na koniec warsztatów.

JEDNA OSOBA OTRZYMA STAŻ W PLEJADA.PL

Warsztaty Dziennikarstwa Modowego Glamour odbędą się 16-18 września 2011.

Koszt uczestnictwa: 890 zł

Zapisy do 12 września. Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy: info@fashionproject.pl, +48 507 103 644 (Ewa Krajewska)

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas