Designteka

wydarzenia

KONTAKT-SIMON na ARCHITECT@WORK

16.05.2024

Najciekawsze wydarzenie branży architektonicznej w Polsce już niebawem.  W dniach 15-16 maja po raz kolejny na terenie  EXPO XXI odbędzie się wydarzenie zaprojektowane specjalnie dla architektów i projektantów wnętrz ARCHITECT@WORK Warsaw. Wśród wystawców nie zabraknie znanych marek w tym również KONTAKT-SIMON.

ARCHITECT@WORK Warsaw jest inne niż pozostałe wydarzenia z branży wnętrzarskiej, ponieważ jest nastawione na to, co dla architektów i projektantów wnętrz najważniejsze – na innowację. Wystawiające się podczas targów firmy muszą przedstawić na swoim stoisku innowacyjne produkty. Każdy z prezentowanych produktów został wcześniej oceniony przez panel oceniający, który składa się z architektów i projektantów wnętrz. Po uzyskaniu zatwierdzenia tej grupy referencyjnej, można go oficjalnie zaprezentować podczas targów.

Kontakt -Simon na swoim stoisku nr 118 zaprezentuje systemy do zdalnego sterowania oświetleniem, roletami czy temperaturą w domu. Eksperci Kontakt-Simon będą odkrywać przed zwiedzającymi tajniki systemów Smart Home.

Simon GO to nowoczesny osprzęt sterowany smartfonem, który może stać się częścią inteligentnego domu.

Standardowa obsługa oświetlenia, rolet i innych urządzeń poprzez klawisz łącznika, została wzbogacona o funkcjonalność kontroli za pomocą urządzeń mobilnych takich jak smartfony czy tablety, a także obsługę głosową. Dzięki temu będąc nawet poza domem można zarządzać ustawieniami temperatury ogrzewania, podnosić i opuszczać rolety zewnętrzne, sterować oświetleniem.

Podczas warsztatów Simon GO będących częścią ARCHITECT@WORK, w godzinach 13:00, 15:00 i 17:00, zwiedzający będą mogli poznać wszystkie możliwości inteligentnego zarządzania domem. Eksperci marki chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zapraszamy na stoisko KONTAKT-SIMON do zobaczenia!

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas