Designteka

wydarzenia

Weekend Architekta w Szczecinie z Gala Collezione

07.09.2022

Polskie meble marki Gala Collezione, dedykowane świadomym klientom, tworzone są z pasją i dbałością o każdy, najmniejszy nawet szczegół. Produkowane przez firmę sofy, narożniki, systemy modułowe, fotele oraz krzesła, charakteryzują się ponadczasowym designem i niezawodnością. Swoje wieloletnie doświadczenie producent wykorzystuje, stawiając na współpracę z biurami projektowymi i architektonicznymi w ramach Programu Architekt. W dniach 15-17 września 2022 r.  w Szczecinie będzie można spotkać się ze specjalistami, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące właściwości mebli i dopasują najlepsze modele do projektu.

Sofa może być królową salonu, która zdominuje wnętrze oryginalną formą i kolorem, albo stać się nowoczesnym, eleganckim meblem, którego prostota i minimalistyczne wzornictwo wkomponuje się harmonijnie w przestrzeń salonu, dodając mu subtelnej elegancji. Polski producent nowoczesnych mebli, w tym szalenie popularnych systemów modułowych, daje ogromne możliwości podczas aranżacji wnętrza. Zestawiając ze sobą różne elementy danego systemu modułowego można skonfigurować małą sofę, wygodny narożnik w kształcie L lub dużą, nowoczesną kanapę w kształcie U. Tylko od inwencji projektanta zależy, jakie wymiary i dodatkowe funkcje będzie miał zestaw wypoczynkowy.

Gala Collezione współpracuje z partnerami z wielu biur projektowych, przeprowadzając szkolenia dla architektów wnętrz i doradzając pod kątem zastosowania poszczególnych modeli. W ramach stałej współpracy oferuje m.in.: atrakcyjne systemy współpracy, modele 3D, katalogi produktów, dostęp do zdjęć aranżacyjnych, czy próbniki tkanin.

W dniach 15-17 (czwartek- sobota) września 2022 r., w Autoryzowanym Salonie Firmowym w Szczecinie w Galerii Top Shopping, specjaliści Gala Collezione będą do dyspozycji architektów, odpowiadając na pytania związane z poszczególnymi modelami, prezentując funkcje mebli i możliwości ich personalizacji.

W programie eventu:

- Gala Collezione inspiruje… czyli kilka słów o polskiej marce meblowej o globalnym zasięgu;

- Prezentacja nowości oraz hitów sprzedaży Gala Collezione 2022/2023, czyli jak dopasować wypoczynek dla Klienta – kilka praktycznych tipów i rad od ekspertów;

- Selekcja trendowa tkanin;

- Współpraca marketingowa oraz korzyści w ramach autorskiego Programu Architekt;

- Szybkie wyceny;

Miejsce: Salon Autoryzowany Gala Collezione, Galeria Top Shopping

Ul. Hangarowa 13, Szczecin

Termin: 15 do 17 września, godz: 10:00-20:00.

Umówienie z doradcą na konkretny termin: do 14 września na adres: projektanci@galameble.com

www.GalaMeble.com

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas